Zeytinburnu Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Alanında Türkiye’nin lider markası olma vizyonuyla hareket eden firmamız, Zeytinburnu yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerinize en kaliteli arzı sunuyor. Onlarca marka ve modelle genişleyen ürün yelpazemiz, şirketiniz için doğru çözümü bulmanızı sağlıyor. Yazıcı ve fotokopi kiralama ihtiyacınız varsa; bizden teklif almadan tercihinizi yapmayın.

 

Esnek Ödeme Seçenekleri ile Teknolojiyi Yakalayın

Fotokopi ve yazıcı kiralama yoluna gitmek, şirketinizin maliyetini minimize edeceği gibi yeni cihaz kullanma lüksünü de beraberinde getirir. Firma olarak şirketinize sıfır cihaz kurulumu yaparız ve dilerseniz sözleşme yenilerken cihazınızı da yenileriz.

Zeytinburnu fotokopi ve yazıcı kiralama modellerimiz ise iki farklı çözüm içerir. Birincisinde sadece cihazınızda kaç baskı yapıldıysa o kadar ödersiniz. Bunun hesaplaması, sayfa başı olarak yapılır ve cihazın hafızası üzerinden tarafınıza fatura edilir. İkinci modelde ise kaç sayfa kullandığınıza bakılmaz. Sözleşme boyunca her ay aynı ücreti ödersiniz.

Merak Etmeyin; Her Şey Kontrolümüz Altında

Sektördeki en büyük artılarımızdan birisi de kendi bünyemizde bir teknik departmanımızın olması. Hatta fotokopi ve yazıcı yedek parça tedariki de sağlıyoruz. Katalogumuzdaki tüm markaların orijinal parçalarını en hızlı sürede temin etme garantisi veriyoruz.

Cihazın arıza yapması halinde ise ekiplerimiz tarafından şirketinize gelinerek çözüm bulunuyor. Her zaman için önceliğimiz arızayı yerinde gidermek. Ancak bu mümkün olmazsa; tarafınıza muadil bir cihaz teslim ederek onarım sürecini başlatıyoruz. Diğer taraftan, cihazın tüm periyodik bakımlarını da üstleniyor; kartuş ve toner desteğini sözleşme boyunca sürdürüyoruz. O yüzden, merak etmeyin; her şey kontrolümüz altında!

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right