Fotokopi Makinesi ve Yazıcı Teknik Servisi

Günümüz teknolojisinde birçok firma artık dijitalleşerek belgelerini internet ortamına taşıdı. Fakat bazı firmalar sektörleri gereği hala baskı işlemleri ile evraklarını elle tutulur bir halde depolamaya, kullanmaya devam etmektedir. Özellikle bu tür firmaların baskı maliyetleri çok olmaktadır. Çok sık çıktı alınarak, fotokopi çekilerek cihazlarda arıza durumları oluşturabilmektedir. Bu arıza durumlarında onarım için yetkili teknik servisler seçilmelidir. Eğer yazıcınızın yetkili servisi ile onarım işlemini tamamlarsanız onarım maliyetini daha da azaltma şansınız olur. Fakat o markanın yetkili servisi olmayan bir işletmeye cihazınızı bırakırsanız, onarım ücreti cihazınızın ücretinden de yüksek olabilir.

 

Yetkili servis ile normal bir servisi kıyaslarsanız, yetkili servislerde yapılan tüm işlemler her daim daha ekonomik fiyatlarla yapılır. Çünkü bu işletmelerin, markalar ile anlaşmaları sayesinde yazıcı yedek parçalarını daha ekonomik fiyatlara elde etmektedir.

Firma olarak piyasadaki en popüler yazıcı ve fotokopi makinesi markalarıyla anlaşmalarımız sayesinde, cihazlarınızın onarımı sırasında sizlere fiyat teklifi çıkartıyoruz. Bu fiyat teklifleri, sektörde var olan diğer firmalardan aldığınız fiyatlardan daha ekonomik teklifler veriyoruz. Birçok marka ile anlaşmalarımız sayesinde alırken kazanıyor ve size ekonomik teklifler verme olağanına erişiyoruz. Onarım teklifimiz esnasında, ortalama bir onarım süresi sunuyoruz ve iş akışınızı en aza indirgemeye çalışıyoruz. Anlaşmamıza bağlı olarak onarım sürecindeki cihazınızın yerine, aynı özelliklere sahip geçici bir cihaz kurulumu yaparak iş akışınızın kesilmesini engelliyoruz.

 

Bizimle çalışırsanız, neler kazanırsınız?

  • Uzman ekip tarafından, arızanın tespiti doğru şekilde yapılır. Böylelikle hatalı parça değişimlerinden doğacak ekstra masraflar ortadan kalkar.
  • Profesyonel bir şekilde çözümlemeler yaparak, cihazınız en hızlı şekilde onarılır.
  • Cihaz sizden nasıl teslim alındıysa öyle teslim edilir. Eksik parça veya sarf malzeme kaybınız olmaz.
  • Anlaşmamıza bağlı olarak arızalı cihazınızı adresinizden alıp, yazıcı tamir aşamasından sonra tekrar adresinizde kurulum yaparız. Onarılmış cihazınızın kontrolünü bir kere daha sizin önünüzde sağlama yaparak sorunsuz çalışır şekilde teslim ederiz.
  • Onarım ve teslim sürecinden sonraki tüm yazılımsal problemlerinizde uzaktan veya adresinizde destekler vererek memnuniyetinizin uzun vadede devam etmesini sağlarız.
[]
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right