Hakkımızda

Hakkımızda

2007 yılında adım attığımız bu yolda, dünya çapında kaliteli ürünleriyle piyasada yer edinmiş firmalar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmaları sürdürürken paralel olarak son yeniliklere ayak uyduruyoruz ve müşterilerimizi yenilikler ile bir arada tutmaya devam ediyoruz.

 

Firma olarak yazıcı kiralama, fotokopi makinesi kiralama, sarf malzeme tedariki, birçok markanın yetkili servis hizmetlerini vererek firmamızı doğru orantıda büyütmeye devam ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ile çözüm odaklı çalışarak, piyasada bilinen bir firma olma yolunda ilerlemeye her daim devam ediyoruz.

 

Teknik servis desteğini Ricoh, Kyocera Mita, Canon, Develop, Konica Minolta, Oce, Samsung, Lexmark, HP gibi markalar altında vererek, bakım ve onarım işlemlerine en hızlı çözümleri getirmeyi hedefliyoruz. Yazıcıların kendi alt alanlarında da çalışmalar sürdürerek, kurumsal firmaların fatura baskı işlemleri için de çalışmalar sürdürüyoruz. Anlaşmalarımıza bağlı olarak arızalarda müşterilerin iş akışını bozmadan yedek cihazlar ile destek vererek, müşterilerimizin var olan memnuniyetini daha da arttırıyoruz.

Misyonumuz

Baskı hizmetleri sektöründe gelişmeleri takip ederek, ihtiyaç doğrultusunda gerçek ve kalıcı çözümleri en hızlı şekilde sunarak müşterimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

İş ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadede, karşılıklı güven ilişkisi içerisinde ve gelişmeleri takip ederek, ülkemizdeki bu sektörde tanınan bir firma konumuna gelerek, uluslararası sektörde de yer almış bir marka olmak.

Mihenk
Taşlarımız

5

İştirak

30

Çalışan

750

Proje

1350

Müşteri