Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama

Firma olarak, işletmelerin baskı işlemlerinde kalitesinin yüksek olması için yazıcı & fotokopi kiralama anlaşmalarımızda son teknoloji yazıcılar ve fotokopi cihazları ile hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz markaların gelişimlerini yakından takip ederek en yenilikçi cihazlarını tedarik ediyoruz. Çözüm olarak en kaliteli, maliyet açısından en ekonomik olan hizmet odaklı makineler ile işletmenizin baskı işlemlerine çözüm oluyoruz. İşletmenize bir çok yazıcı ve fotokopi makinesi alarak masraf yapmak yerine, bizlerden kiralayacağınız makineler ile masraflarınızı en aza indirgemeniz mümkün.

 

Printer kiralamanın işletmenize sağlayacağı pek çok avantaj bulunmaktadır. Kiralama anlaşmasına bağlı avantajlar değişkenlik göstermektedir. Cihazların mülkiyeti tarafımıza ait olan anlaşmalarımızda, siz sadece çıktı başına maliyet ödersiniz. Cihazın kullanımı esnasında doğabilecek arıza ve bakım işlemleri firmamıza aittir. Cihazların sarf malzeme tedariki de tarafımızca yapılarak, anlaşma başlangıç ve bitiş tarihleri arasında sayaca bağlı olarak sayfa başı hesaplama yapılır ve ne kaç sayfa çıktı aldıysanız buna bağlı olarak ücretlendirme yapılır. Sizde böylelikle hem arıza ve bakım masraflarından, hem de sarf malzeme masraflarından avantaj sağlayarak, baskı işlemleri tarafında kâr elde etmiş olursunuz. Bu alandan edeceğiniz kâr ile işletmenizin başka bir masrafına destek sağlama imkânınız doğar.

Kiralama anlaşmalarımız standart olarak iki şekilde olmaktadır, işletmenizin ihtiyaçlarına bağlı olarak özel anlaşmalar yapmak mümkündür.

 

Süreli Kiralama: Bu anlaşmamızda, cihaz mülkiyeti firmamıza aittir. Siz sadece anlaşma tarihleri arasında anlaşılan ücrete tabi tutulursunuz. Bu esnada kiraladığınız makinelerde herhangi bir arıza veya bakım durumunda tüm masraflar tarafımıza aittir. İş akışınızı bozabilecek donanımsal arızalarda size teslim edilen cihaz bakım işlemi için alınarak yerine aynı özelliklerde başka bir cihaz teslim edilir. Böylece iş akşınız bozulmadan baskı işlemlerinize devam edebilirsiniz.

 

Sayfa Başı Kiralama: Bu anlaşmada, cihaz mülkiyeti müşterimize aittir. Anlaşma tarihleri arasında cihazın sarf malzeme ve toner masrafları tarafımızca karşılanmaktadır. Sayfa başı kiralama anlaşmamızda başlangıç ve bitiş tarihleri arasında sayfa başı aldığınız çıktı kadar ücretlendirme yapılır. Bu anlaşmada başka herhangi bir ücretlendirme yapılmamaktadır.

Bu anlaşmalarımız dışında bir anlaşma talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmenizin akabinde, sizleri yerinizde ziyaret ederek; işletmenizin iş akışı hakkında bilgi alıyor ve analiz ediyoruz. Analizimiz sonucunda işletmenizin ihtiyacını profesyonel olarak karşılayacak şekilde bir teklif sunuyoruz. Sizin de kabul etmeniz doğrultusunda anlaşma dahilindeki cihaz veya cihazları işletmenize teslim ederek, kurulumunu ve eğitimini gerçekleştiriyoruz.

[]
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right