Muadil ve Orjinal Kartuş, Toner, Şerit

Firma olarak yazıcıların sarf malzeme tedariğinde orijinal ve muadil olarak iki farklı seçenek sunmaktayız. Kaliteli baskılar yapmak ve bir tonerle daha çok sayfa alabilmek için orijinal toneri önermekteyiz. Bu tonerler, yazıcı üreticilerinin yazıcıları için ürettiği tonerlerdir. Her yazıcının farklı toner kodları bulunmaktadır. Bu kodlar renkleri ve modelleri belirtmektedir.

 

Yazıcının toner modelini öğrenmek için kullanım kılavuzuna veya kutu üzerindeki sembollere bakabilirsiniz. İnternet ortamında neredeyse tüm yazıcıların hangi toner modelini kullandığı da bulunmaktadır. Belirtilen toner modeli dışındaki tonerler yazıcılar tarafından algılanmaz. Yazıcıların pek çok modelinde çip sistemi kullanılmaktadır, bu çip sisteminin aynısı tonerlerde de bulunmaktadır. Eğer yazıcı, toner ile eşleşme sağlayamazsa yazıcı hata verir. Başka bir model toner kullanmanız neredeyse imkânsızdır.

 

Muadil toner yazıcıların sarf malzeme masraflarından kaçınmanın en etkili yollarından biridir. Orijinal toner kadar kaliteli baskıya sahip olmasa da, ücretlerine göre oldukça kaliteli çözümlemeler sağlayabilirsiniz. Bu tonerler üzerinde orijinal ile eşleşecek türden çipler barınmaktadır. Bu çipler sayesinde yazıcınız, muadil toneri orijinaliymiş gibi görerek algılar ve sorunsuz şekilde baskı yapmaya başlar. Çip sistemini kullanmayan yazıcılar için herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Muadil tonerler pek çok firma tarafından üretilmekte olup, sektörde yer edinmiş birkaç kaliteli marka vardır. Firma olarak bu markalar ile çalışarak, müşterilerimize sorun yaratmayacak şekilde hizmet veriyoruz. Bu hizmetimiz doğrultusunda, işletmenizin sarf malzeme masraflarını azaltmanızı mümkün kılıyoruz.

[]
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right