Üsküdar Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Firmamız, İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermektedir. Bu bağlamda Üsküdar yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerinizi de birinci sınıf hizmet garantisi ile karşılıyoruz. Ülkemizin her yerinde faaliyet gösteren lider bir marka olma yolunda ilerlerken, sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz. Yazıcı ve fotokopi kiralama ile ilgili detaylı bilgi almak ve tekliflerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Teknolojiyi Hissetmek İçin Büyük Paralar Ödemenize Gerek Yok

Cihaz satın alarak teknolojiyi takip etmek şirketinizin için oldukça maliyetli olacaktır. Ancak fotokopi ve yazıcı kiralama yolunu tercih ettiğinizde, son moda cihazları büyük bir konforla kullanma lüksü elde edersiniz. Çünkü müşterilerimize teslim ettiğimiz her cihaz, kutusundan yeni çıkan sıfır ürünlerden oluşmaktadır.

Üsküdar fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyacınıza çözüm üretirken, şirketinizin potansiyeli ve mevcut kapasitesini göz önünde bulundurarak en uygun marka ve modeli tespit ediyoruz. Ardından bütçe planınıza uygun bir ödeme yöntemi belirliyoruz. Sayfa başı kiralama modelimizde cihazınız üzerinden kontrol sağlanarak kullandığınız miktar kadar ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Aylık sabit ödeme modelimizde de kaç sayfa baskı yapıldığına bakılmaksızın sabit bir ücret tahsil ediliyor.

Kağıt Dışındaki Her Şey Bizim Sorumluluğumuzda

Çalışma prensibimiz, müşterilerimizin her ihtiyacında yanında olmak doğrultusunda şekilleniyor. Cihazı size teslim ettikten sonra düzenli olarak bakımını yapıyoruz. Kartuş ve toner desteğimiz kiralama süresince devam ediyor. Arıza durumunda ise bizi arıyorsunuz ve profesyonel ekibimiz şirketinize gelerek cihaza müdahale ediyor. Sorunun uzun sürece çözüleceği durumlarda şirketinizi başka bir cihaz kurulumu sağlıyoruz ve mağduriyet yaşamıyorsunuz.

Piyasanın en saygın markalarını temsil eden firmamız, fotokopi ve yazıcı yedek parça temini konusunda da uzman. Orijinal ekipmanları en kısa sürede tedarik ederek cihazınızın performansının düşmesini engelliyoruz. Dediğimiz gibi; siz sadece kağıdı düşünün, gerisi bizde.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right