Ümraniye Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Sektörümüzde en iyi marka olma yolunda ilerlerken Ümraniye yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için en iyi teklifi alacağınızı da garanti ediyoruz. Portföyümüz, konforlu bir hizmet alarak mutlu olan müşterilerimiz ile genişliyor. Sizler de yazıcı ve fotokopi kiralama yoluna giderek şirket giderlerinizi düşürmek isterseniz, kapımız açık.

 

A Kalite Cihaz, Profesyonel Hizmet

Araştırmalar gösteriyor ki; fotokopi ve yazıcı kiralama hizmeti satın almak cihaz almaktan çok daha ekonomik. Ayrıca teknolojiyi takip etmek de kiralama ile çok daha kolay. Biz, şirketiniz için optimum fayda sağlayacak cihazı belirleyerek işe başlıyoruz. Baskı ortalamanızı ve kağıt kullanma alışkanlığınızı analiz ederek marka ve model tayini yapıyoruz.

Ümraniye fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimizin ikinci ayağı ise doğru sözleşme modelini belirlemek. Bunun için size sayfa başı kullanımınız kadar ödediğiniz veya aylık sabit ödeme yaptığınız yöntemler öneriyoruz. İsterseniz, şirketinizin geçmişe dair dökümleri üzerinden ortak çalışma da yürütüyoruz.

Teknik Sorunlara En Etkin Çözüm

Firmamız, teknik departmana da sahip olduğu için hizmetimizin her aşaması bizim kontrolümüz altında gerçekleşiyor. Cihazın kurulumu ve talimatların aktarılması ile başlayan süreç; periyodik bakım, toner ve kartuş desteği ile devam ediyor.

Cihaz arızalarında ise yerinde müdahaleye öncelik vererek hareket ediyoruz. Ekstrem durumlar yaşandığında, arıza giderilinceye kadar cihaz temini sağlıyoruz. Ayrıca firmamızda fotokopi ve yazıcı yedek parça satışı da yapılıyor. Yelpazemizdeki tüm markaların orijinal parçalarını en kısa sürede tedarik ederek montajını gerçekleştiriyoruz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right