Tuzla Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

İstanbul ve çevresinde başladığı faaliyetlerine tüm Türkiye hedefiyle devam eden firmamız, Tuzla yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için burada. İşini doğru yapan kişilerle çalışmanın konforunu bilen müşterilerimizle birlikte büyürken, sektörümüzün lider markası olma vizyonumuzu koruyoruz. Bu bağlamda yazıcı ve fotokopi kiralama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve özel tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlarla Son Teknolojiyi Hissedin

Her alanda olduğu gibi fotokopi makinesi ve yazıcı gibi ofis içi ekipmanlarda da sürekli gelişen bir teknoloji hakim. Bu yüzden satın alma yoluna giderek teknolojiyi yakalamanız oldukça maliyetli. Ancak fotokopi ve yazıcı kiralama yoluna giderek düşük maliyetle en iyi cihazları kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Tuzla fotokopi ve yazıcı kiralama alanında bizimle çalışırsanız, öncelikle şirketiniz için en faydalı cihazı tespit edeceğimizden emin olabilirsiniz. Sonrasında ise aylık sabit ödeme veya sayfa başı ödeme seçeneklerimiz ile bütçenizi sarsmayacak şekilde bir ekonomik plan ortaya koyarız. Siz, sıfır cihaz kullanma keyfi yaşarken biz cihazınızın periyodik bakımlarını ve kartuş/toner desteğini de sağlarız.

Orijinal Yedek Parça ve Profesyonel Teknik Destek

Cihazın arıza yapması durumunda onarımı da tarafımızdan yapılmaktadır. Uzman ekibimiz şirketinize gelerek hasar tespiti yapar ve öncelikle yerinde ve hızlı onarım yoluna gider. Eğer bu mümkün değilse; cihazınızın onarımı yapılana kadar mağdur olmamanız adına ekstra ücret talep edilmeden farklı bir cihaz kurulumu yapılır.

Arızalanan cihaz içi ekipman için fotokopi ve yazıcı yedek parça temini de sağlarız. Sektörün önde gelen markalarını temsil ettiğimiz için orijinal parçalarla değişim yaparız. Bu sayede cihazınızda performans düşüklüğü meydana gelmeden kullanmaya devam edersiniz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right