Şişli Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Şişli yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetimiz ile iş yükünüzü azaltacak adımlar atmanıza yardımcı oluyoruz. Toplam maliyeti düşürürken, teknik servis ve yedek parça temini gibi avantajlar sunarak tam kapsamlı bir konfor yaşamanızı sağlıyoruz. Yazıcı ve fotokopi kiralama alanında lider firma olma vizyonumuz çerçevesinde, İstanbul ve çevresinden başlayarak tüm Türkiye’ye uzanan bir başarı hikayesi yazıyoruz.

 

Doğru Analizlerle En İyi Kiralama Yöntemi

Markamız, en doğru cihazı en iyi koşullarla kiralamanıza yardımcı olmak için var. Şişli fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerinizde şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda etkin çözümler üreterek optimum fayda vaat ediyoruz. Ayrıca ödeme seçeneklerimizde sunduğumuz esneklik sayesinde ekonomik rahatlık sağlıyoruz.

Yoğun ve sürekli işleyen şirketler için aylık sabit ücret ödenen yazıcı ve fotokopi kiralama modelimizi önermekteyiz. Diğer yandan, sayfa başı kiralama yöntemi ile kullandığı kadar ödemek isteyen müşterilerimizin de yanındayız.

Uzman Kadro ile Profesyonel Teknik Çözümler

Firmamız, şirketiniz için uygun cihazı belirledikten sonra sıfır olarak teslimini yapıyor. İşyerinize kurulum gerçekleştiriliyor ve gerekli talimatlar uzman personelimiz tarafından veriliyor. Sözleşme boyunca cihazın tüm bakımlarını üstleniyoruz. Toner ve kartuş desteği sağlayarak üstünüzdeki yükü hafifletiyoruz.

Fotokopi ve yazıcı yedek parça temini de sağlayan firmamız, katalogdaki tüm markalar için garantili teknik servis imkanı sunuyor. Arızalara şirketinize gelerek müdahale yapılmakla birlikte onarım süresi uzarsa muadil bir cihaz desteği sağlıyoruz. Bu sayede işleriniz aksamadan devam ediyor.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right