Samsung Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Günümüzde firmaların en önemli maliyet unsurları arasında yer alan yazıcılar, neredeyse yazıcı fiyatları ile aynı olan orijinal toner harcamaları nedeniyle firmaları yazıcı kiralamaya yöneltmiştir. Servis, yedek parça ve toner masrafı gibi maliyetlerden kurtaran fotokopi kiralama İstanbul ve çevresinde hizmet veren firmamızın sunduğu imkanlardan birisidir. Fotokopi kiralama, şirketlere maliyetin minimize edilmesinde yardımcı olduğu gibi ciddi zaman kaybından kurtarmaktadır.

 

Firmada yer alan teknolojik ürünlerin yenileme gereksinimini ortadan kaldıran yazıcı kiralama sistemi, bu yönde ayrılan kaynakların üretim kısmında kullanılmasına da olanak veriyor.

Samsung Fotokopi Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Şirketlerin ihtiyacı olan donanıma ve fotokopi çekim adedine göre değişen yazıcı kiralama fiyatları müşterilerimizle yaptığımız karşılıklı görüşmeler sonucunda ortaya çıkar. Size özel müşteri temsilcimiz ihtiyaçlarınızı tamamen analiz eder ve en uygun fotokopi kiralama avantajını sunar. Bu fiyatlandırma aynı zamanda yazıcı modeline göre de değişiklik gösterir.

Masraf tasarrufunun kaçınılmaz olduğu bu dönemde ekstra malzeme, işçilik, servis ya da yedek parça maliyetlerinden kurtulmak istiyorsanız kiralık fotokopi hizmetimizi düşünebilirsiniz. Kiraladığınız Samsung marka yazıcının tüm arızaları ve yedek parça ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanır.

Samsung Fotokopi Makinesi Özellikleri

Bilgisayar ortamında ki verileri elle tutulur hale getiren yazıcılar, istenilen dokümanları istediğiniz şekilde çıkartmanızı sağlar. Wi-Fi bağlantısı bulunan Samsung marka fotokopi cihazları hızlı ve kaliteli baskılar elde etmenizi olanak tanıt. Ayrıca firmamızın fotokopi teknik servis birimi sayesinde ilk günkü performansını korumaktadır.

Her biri kendi kategorisinde profesyonel olan Samsung yazıcılar, kullanım alanlarınıza ve amaçlarınıza göre belirlenir.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right