Ricoh Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Şirketlerde iş verimini ve kalitesini artıran yazıcı ve fotokopi makineleri, kiralama alternatifi sayesinde maliyeti azaltmaktadır. Bu cihazlarda meydana gelen arızalar, parça değişimleri, toner ve kartuş gibi sarf malzemelerin temini tamamen fotokopi teknik servis birimimiz tarafından karşılanır. Ayrıca kiralama sistemi sayesinde her an ortaya çıkabilen ekstra fotokopi makinesi giderlerinden kurtulmuş olursunuz.

 

İstediğiniz cihaza sahip olmak bütçenizi aşabilir ya da belirli sürelerde yazıcı ve fotokopi makinelerine ihtiyacınız olabilir. Her iki durumda da aylık kiralama ya da sayfa başı yapacağınız cüzi ödemelerle işlerinizi takviminize uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ricoh Fotokopi Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Firmamız dükkan, ofis ve tüm iş alanlarında çıktı giderlerini azaltmak adına profesyonel çözümler sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de size özel sunduğumuz fotokopi kiralama sistemidir. Kağıt dışındaki tüm giderlerin bize ait olduğu fotokopi kiralama sisteminde, Ricoh markalı makineleri sıfır ve kutusunda teslim alabilir ve en uygun fotokopi kiralama ile maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Ofisinize kutusundan çıkarılıp sıfır olarak teslim edilen bu cihazlar firmamız tarafından ücretsiz olarak kurulur ve yalnızca size tahsis edilir. Fotokopi yedek parça ve teknik servis hizmeti firmamız tarafından karşılanır. Kullanıcının çekim adedine ve ihtiyacı olan cihaza göre fiyat teklifi sunulur.

Ricoh Fotokopi Makinesi Özellikleri

Fotokopi kiralama İstanbul markası olarak hizmet veren şirketimiz ofis ve diğer işletmelere Ricoh fotokopi makinesi seçeneklerini sunmaktadır. Siyah ve beyaz baskı sunan Ricoh yazıcı küçük ofisler için ekonomik çözümler yaratırken; renkli yazıcılar ise üstün kalite, yüksek hız, düşük çalışma maliyeti ve ağ desteği sağlar.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right