Mecidiyeköy Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Şirketler için artık cihaz satın almak yerine kiralama yoluna gitmek daha ekonomik oluyor. Bu yüzden Mecidiyeköy yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için firma olarak hizmetinizdeyiz. Lider marka olma yolunda ilerlerken, yolumuza yüzlerce mutlu müşteri ile devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Yazıcı ve fotokopi kiralama alanında ülke çapında bir firma olmanın yanı sıra teknik servis ve yedek parça desteği de sağlayarak bütünsel bir konfor vaat ediyoruz.

 

Doğru Firma ile Doğru Adımlar Atın

Mecidiyeköy fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimizde şirketiniz için en doğru modelin hangisi olduğunu tespit ederek işimize başlıyoruz. İş potansiyelinize ve mevcut durumunuza göre en iyi cihazı saptayıp ödeme yöntemini seçmenize yardımcı oluyoruz.

Firma olarak fotokopi ve yazıcı kiralama sözleşmelerimizi iki farklı yolla yapabiliyoruz. Eğer aylık bazda ödeme yapmak isterseniz, sözleşme süresi boyunca sabit bir fatura üzerinden cihazınızı kullanabilirsiniz. Ödediğim miktar sadece kullandığım kadar olsun derseniz de cihaz üzerinden sayfa başı bir hesaplama yapılarak tarafınıza fatura edilir.  

Teknik Sorunları Çözmeyi Bize Bırakın

Kiraladığımız tüm cihazları sıfır olarak teslim ediyoruz ve şirketinizde kurulumunu yapıyoruz. Kağıt temini dışındaki her şey bizim sorumluluğum altında oluyor. Cihazınızın bakımı periyodik olarak yapılıyor ve tarafınıza kartuş ve toner desteği de sağlanıyor.

Cihaz arızalarında ise tek yapmanız gereken bizi aramak. Teknik ekiplerimiz şirketinize gelerek durum tespiti yaptıktan sonra en kısa sürede sorunu çözüyor. Fotokopi ve yazıcı yedek parça ihtiyacı duyulduğunda ise portföyümüzdeki tüm markalar için orijinal parça temini ve montajı sağlıyoruz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right