Maltepe Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Müşterilerimizin Maltepe yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerini, A kalite hizmetimizle karşılamak bizi hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor. Uzman personelimiz ve tecrübemiz ile sektörün en iyi fotokopi kiralama firması olmak için çalışıyoruz. Sizler de işini doğru yapan profesyonel bir ekiple çalışmanın rahatlığını yaşamak istiyorsanız; lütfen iletişime geçiniz.

 

Nasıl Ödemek İsterseniz Öyle Olsun

Maltepe fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimizle, şirketinizin toplam giderini düşürüyor ve ödemeleriniz için kolaylık sağlıyoruz. Cihaz satın almak yerine çok daha uygun miktarlar ödeyerek kiralama yolunu tercih edebiliyorsunuz. Üstelik nasıl ödeyeceğiniz de size kalmış.

Kullanım miktarınız eğer değişken olacaksa ya da sadece dönemsel kiralama ihtiyacınız varsa; sayfa başı ödeme yaptığınız modelimizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede kiralama süresi sonunda cihaz üzerinden çıkarılan detaylı rapor ile kullanım miktarınızı tarafınıza faturalandırıyoruz.

Yıl içinde iş yükünüz aynı miktarda ilerliyorsa; yazıcı ve fotokopi kiralama için sabit ücret ödediğiniz bir modelimiz de bulunuyor. Fatura ödemek gibi nitelendirebileceğimiz bu yöntemde kullanım adediniz fark etmiyor.

Siz Sadece Kullanacağınız Kağıdı Düşünün

Bizimle çalışmak, size bir cihazdan fazlasını kazandıracak. Şirketinize sıfır olarak kurduğumuz cihazın periyodik bakımları, arıza durumunda onarımı, toner ve kartuş desteği de bize ait. Yani siz sadece ne kadar kağıt kullandığınızı düşünmek durumundasınız.

Firmamız, fotokopi ve yazıcı yedek parça taleplerini de karşılamakta. Katalogumuzda bulunan tüm markaların orijinal parçalarını en kısa sürede temin ediyoruz ve uzman personelimiz sayesinde memnuniyet garantili montaj hizmeti sunuyoruz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right