Lexmark Yazıcı Kiralama

 

Şirketler ve çeşitli işletmeler için ofis ekipmanlarına yatırım yapmak kaçınılmaz. Ancak yazıcı gibi kendini sürekli yenileyen teknolojik cihazlarda kiralama alternatifine yönelmek birçok yönden avantaj sağlıyor.

 

Satın aldığınız takdirde periyodik bakımlar, teknik servis ücretleri ve parça değişimleri gibi ekstra masraf çıkaran bu cihazlar, firmanızın para kaybetmesine ve bir taraftan da zaman kaybetmesine sebep oluyor. Biz ise yazıcı kiralama İstanbul markası olarak sizleri kiralama sistemiyle tanıştırıp tüm bu masraflardan kurtarıyoruz.

Yazıcı Kiralama Fiyatları

Yazıcı kiralama sisteminde siz yalnızca ne tür bir cihaza ihtiyacınız olduğunu ve hangi ödeme yöntemini tercih ettiğinizi bize bildiriyorsunuz veya isterseniz uzman ekibimiz ile birlikte karar veriyorsunuz. Sonrasında geriye kalan cihaz kurulumu, teknik servis, kartuş değişimi vs tamamen bizim tarafımızdan sağlanıyor.

Bütçe planlamanıza uygun seçenekler sunan firmamız sayfa başı ya da aylık belirli bir ücret ödeme karşılığında bu hizmeti veriyor. En uygun fotokopi kiralama modelini belirledikten sonra sözleşme yapılıyor ve hemen kurulum sağlanıyor.

Yazıcı Kiralama Avantajları

Yazıcı kiralamak her şeyden önce sürekli en son teknoloji ile donanmış cihazları kullanmanıza olanak tanıyor. Özellikleri size yetersiz gelen cihazın yenisini alma masrafı da otomatik olarak ortadan kalkıyor. Diğer yandan elektronik cihazların kaçınılmaz giderlerinde de tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Sıfır cihazları sizin için temin eden firmamız, Lexmark ve daha birçok marka için yazıcı yedek parça hizmeti de sağlayarak tüm tamir ve değişim ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılıyor. Temsil ettiğimiz tüm markaların orijinal ekipmanlarını en iyi fiyatlarla alıyor ve cihazınızın performansında düşüş yaşanmasının önüne geçiyor.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right