Lexmark Fotokopi Makinesi Kiralama

 

Müşterilerin ihtiyaç duyduğu doğrultuda teknolojik çözümler sunan firmamız, Lexmark marka fotokopi makineleri ile kiralama hizmetini ayrıcalıklı olarak sağlamaktadır. Kiralama sonrasında da kurulum ve servis imkânları ile her zaman yanınızdadır. Özel kiralama olanakları ile müşterilerimizin düşük maliyet ile yüksek performans elde etmesine olanak veren firmamız, planlamadan son rötuşlara kadar tüm aşamalarda fotokopi kiralama İstanbul markası olarak hizmet vermektedir.

 

Fotokopi Kiralama Fiyatları

Farklı işletme türlerine göre alternatifler sunan firmamız, en uygun fotokopi kiralama fiyatları ile müşterilerini memnun etmek için çabalar. Kiralanan fotokopi makineleri ile yalnızca maliyeti düşürmekle kalmaz şirket içi giderleri de azaltırsınız. Sizin için iki türlü kazanç sunan bu sistemde ister aylık sabit ücret ödeyerek isterseniz de sayfa başı ödeme yaparak yolunuza devam edebilirsiniz.

Fotokopi kiralama fiyatları kullanılan cihazın teknik özelliklerine veya sözleşme süresine göre de farklılık gösterebilmektedir. Örneğin sadece siyah-beyaz baskı imkanı veren bir modelle renkli çıktı alınabilen ve farklı kağıt türlerini de destekleyen bir model arasında fiyat farkı oluşabilir. Bu yüzden ekiplerimizle irtibata geçerek şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda optimum fayda sağlayacak alternatifi bulabilirsiniz.

Fotokopi Kiralama Avantajları

Fotokopi kiralama hem küçük hem de geniş iş koluna sahip işletmeler için avantajlar sunar. Firmalar bu sistemle teknolojinin gerisinde kalan cihazlarla uğraşmak zorunda kalmaz. Fotokopi, yazıcı, tarayıcı ve faks gibi birçok cihazın aynı donanımda toplandığı cihazları kullanarak birçok konuda tasarruf etmiş olur. Yıllık toplam giderler düşer ve ödenecek miktarlar belli olduğu için daha net bir bütçe planlaması yapılır. Ayrıca firmamız bünyesinde yedek parça ihtiyacında ve arıza durumunda şirketinize gelerek analiz yapan bir fotokopi teknik servis departmanımız da vardır.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right