Küçükçekmece Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

İstanbul merkezli firmamız tüm Türkiye’ye hizmet verme hedefiyle ilerlerken, Küçükçekmece yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için de profesyonel çözümler sunmakta. İşinin en iyisinden hizmet almanın keyfini bilen müşterilerle çalışarak ilerlemek ise en büyük mutluluk kaynağımız.Unutmayın! Bizimle çalışırsanız; sadece yazıcı ve fotokopi kiralama değil geniş çaplı bir konfor hizmeti satın alırsınız.

 

Ödemeniz Küçülsün İşiniz Büyüsün

Ofis için ekipman ve cihaz sahibi olmanın orta ve uzun vadede karlı bir yatırım olmadığı, birçok araştırmanın ortak sonucu. Bu yüzden maliyet oranlarını düşürmenize yardımcı olacak farklı fikirlerimiz var.

Küçükçekmece fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimizde iki farklı metot sunuyoruz. İlkinde; ödeyeceğiniz miktar kullanım süresi sonunda hesaplanıyor. Yani sayfa başı faturalandırma yoluyla, ne kadar kullandıysanız o kadar ödüyorsunuz. İkincisinde ise; kullanım miktarınızın bir önemi kalmıyor. Çünkü siz her ay fatura öder gibi sabit bir ücret ödüyorsunuz.

Fotokopi kiralama süresi boyunca sizin yapmanız gereken tek şey; kağıt tedarik etmek. Kartuş ve toner desteği bize ait olduğu gibi cihazın düzenli olarak bakımının yapılması da bizim sorumluluğumuzda.

Teknik Destek Bulmak Kabusa Dönmesin

Bakım yapılması cihazın arıza yapma olasılığını düşürse de sıfıra indirgemiyor. Bu yüzden teknik ekibimiz sürekli sahada ve cihazlara yerinde müdahale yapmak için hazır bekliyor. Çözüm bulunana kadar da cihazsız kalmamanız için aynı performansı sağlayacak bir cihaz kurulumu yapılıyor.

Arıza vb sebeplerle değişmesi gereken ekipmanlar için ise fotokopi ve yazıcı yedek parça hizmetimizi devreye alıyoruz. Temsil ettiğimiz tüm markaların yürürlükteki modelleri için orijinal yedek parça tedariki ve değişimi tarafımızdan yapılıyor.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right