Kartuş ve Toner Dolumu

Firmamıza gelen arızalı cihazların birçoğunun arıza sebebi dolum tonerden kaynaklanan arızalardır. Dolum toner ile kullanılan cihazın işlemler sırasında üzerinden dökülen toner tozları cihazın iç aksamında yayılır. İç aksamda bu yayılan toz zaman ile patenlere yapışarak, patenlerin yüzeyini kağıt haznesinden kağıt çekemez hale getirmektedir.

 

Uzun vadeli zaman zarfında cihazın iç aksamında anakart, fuser gibi bölümlere yayılarak baskı kalitesini düşürebilir veya cihazda anakart sorunu meydana getirebilir. Bazı cihazlarda kullanılan çip teknolojisi sayesinde dolum tonerlerdeki çipleri cihaz kabul etmeyebilir ve dolum için paranızı çöpe atmış duruma gelebilirsiniz.

 

Dolum toner almak yerine, kendi ithalatımız ucuz muadil toner alarak neredeyse aynı fiyatlara yazıcınızın sağlığını koruyarak, baskı maliyetinizi düşürebilirsiniz.

 

Muadil tonerler, fabrikalarda uzman kişiler veya robotlar tarafından doldurulduğu için herhangi bir toz dökülme, tıpanın açık kalması gibi durumlara sebebiyet vermez. Böylelikle cihazınızı koruyarak, aynı maliyet ile uzun vadede arızalardan kaçınarak daha çok tasarruf etmiş olursunuz.

 

Orijinal toner ile muadil toner kıyaslanırsa sadece sayfa başı farklar ortaya çıkar. Kalite olarak neredeyse aynı olan bu iki toner türü, orijinal kullanıldığı takdirde bir toner ile basacağınız sayfa daha fazla olacaktır. Muadil tonerler cihazlar ile uyumlu olarak, farklı markalar adı altında üretilmektedir.

 

Firma olarak birçok markayı denedik, kaliteli ve en uygun fiyatlı olan muadil tonerleri portföyümüze katarak sizlere sunmaya devam ediyoruz.

[]
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right