Kartal Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Kartal yazıcı ve fotokopi kiralama ihtiyaçlarınızda profesyonel bir marka ile çalışmanın konforunu yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Yılların verdiği tecrübeyle gelişmiş teknolojiyi birleştiren firmamız, sektörünüz ne olursa olsun en iyi fotokopi kiralama hizmetini alacağınızı garanti ediyor.

 

Siz Karar Verin; Biz Yardımcı Olalım

Birçok iş kolunda faaliyet gösterdiğimiz için şirketlerin ihtiyacının değişken olduğunu iyi biliyoruz. Bu yüzden müşterilerimize iki farklı seçenek sunarak doğru adımı atmalarına yardımcı oluyoruz. Kartal fotokopi ve yazıcı kiralama talepleriniz için sunduğumuz metotların ilki; aylık sabit ödeme imkanı sunuyor. Sözleşme boyunca kullanım miktarınız ne olursa olsun aynı ücreti ödemenin rahatlığıyla hareket ediyorsunuz.

İkinci seçeneğimiz ise kullandığınız kadar ödeme yapmanızı öngören kiralama modelimiz. Periyot sonunda cihaz üzerinden çıkardığımız raporlarla kullanım miktarınızı hesaplıyor ve sayfa başı ödeme yaptığınız bir fatura hazırlıyoruz.

Uzman Personel ile Profesyonel Teknik Servis

Yazıcı ve fotokopi kiralama modellerlimizin hepsinde müşterilerimize sıfır cihaz kullanma garantisi veriyoruz. Ekiplerimiz, şirketinize gelerek kurulum gerçekleştiriyor ve gerekli talimatları personeliniz ile paylaşıyor. Kiralama süreniz boyunca kartuş ve toner desteği tarafımızdan sağlanıyor. Yani siz yalnızca kağıt hesabınızı yapıyorsunuz.

Profesyonel çözümler sunan firmamız, fotokopi ve yazıcı yedek parça talepleriniz için de hazır vaziyette. Orijinal parça sunmayı taahhüt ederken; onlarca farklı marka ve model ile geniş bir yelpaze ortaya koymanın mutluluğunu yaşıyoruz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right