Kadıköy Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

 

Şirketinizin yıllık toplam maliyetini indirmek için başvurabileceğiniz yollardan biri olan fotokopi ve yazıcı kiralama hizmeti, firmamız sayesinde profesyonel bir nitelik kazanıyor. Ülke çapında lider olma yolunda ilerlerken sizlerden gelen Kadıköy yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerini uzman kadromuzla karşılamaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Derinlemesine Analiz / Doğru Çözüm Yolu

Faaliyet gösterdiğiniz iş koluna ve potansiyelinize göre planlarınız farklılık gösterebilir. Bunun için Kadıköy fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyacınıza en doğru çözümü bulmak da bizim işimiz. Aylık ve yıllık bazda analizler yaparak iş yükünüzü hesaplıyor ve ona göre bir yol haritası öneriyoruz.

Kiralama modellerimizde, sabit ücret ödemek isteyen müşterilerimiz için sözleşme boyunca her ay aynı bedeli faturalandıran bir sistemimiz mevcut. Bununla birlikte değişken kullanım gözlenen ya da yılın belirli periyodunda yazıcı ve fotokopi kiralama ihtiyacı duyan müşterilerimiz için de sayfa başı kiralama metodunu öneriyoruz.

Güçlü Teknik Destek / Orijinal Yedek Parça Temini

Teknik ekibimiz, cihazları kutusundan çıkarıp sıfır haldeyken şirketinize kuruyor ve gerekli bilgilendirmeyi yapıyor. Kiralama sözleşmesi boyunca düzenli olarak bakımlarını üstleniyor ve toner ve kartuş desteği sağlıyor.  Ayrıca arıza meydana geldiğinde duruma anında müdahale ederek sizi vakit kaybından koruyor.

Fotokopi ve yazıcı yedek parça ihtiyaçlarına da cevap veren firmamız, bünyesinde bulunan tüm markaların orijinal ekipmanlarını birinci elden tedarik ederek performans düşüklüğünün önüne geçiyor.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right