HP Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Fotokopi ve yazıcı gibi cihazları satın almak yerine bu cihazları belirli bir dönem için kiralayarak harcamalarınızı azaltabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi olan fotokopi kiralama İstanbul ve çevresinde yerinde kurulum imkanı verilerek sağlanır. Bakım ve onarımı tamamen firmamıza ait olan yazıcı ve fotokopi makineleri, şirketinizin ihtiyacına ve iş hacmine göre seçilir.

 

HP Fotokopi Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

HP fotokopi kiralama ile toner masrafından kurtulur, teknik servis ve yedek parça ücretini düşünmek zorunda kalmazsınız. Aylık veya sayfa başı ödeme yaparak HP marka fotokopi, yazıcı ya da her iki özelliği de içerisinde barındıran makineleri kiralayabilirsiniz.

En uygun fotokopi kiralama seçeneklerini sizinle buluşturan firmamız, cihazın özelliklerine göre fiyat belirleyerek ürünü adresinize getirip kurulumunu yapmaktadır. Bütçenize uygun çözümler sunan ekibimiz, renkli yazıcıları ve fotokopi makinelerini sıfır olarak teslim eder ve bu sayede son teknolojiyi kullanmanın keyfini yaşarsınız.

HP Fotokopi Makinesi Özellikleri

Etkin çıktı kalitesi, renkli baskısı, yüksek hızda usb bağlantısı, 10 saniye içerisinde ilk sayfa çıkışı, A3/A4 ve letter boyutlarındaki kağıtlar için dakikada 60 sayfaya kadar profesyonel baskılar üretme ve otomatik çift taraflı baskı seçeneği ile HP fotokopi makineleri bir çok işlevi çok kısa zamanda gerçekleştirmektedir.

Kopyalama, baskı, tarama ve daha fazlasını kullanıcılara sunan bu cihazlarda meydana gelebilecek arızalar, fotokopi teknik servis hizmeti sunan firmamız tarafından anında müdahale edilerek çözüme kavuşturulur. Eğer şirketinizde onarım yapılamazsa; işlerinizin aksamaması adına muadil bir cihaz teslim edilir.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right