HP Fotokopi Makinesi Kiralama

 

Yeni nesil baskı kalitesini sunan HP marka fotokopi makineleri, üretkenliği destekleyen tasarımları ve renkli baskıları ile akıllı çözümler sunar. Renkli ve birinci sınıf belgeler üreten HP makineler, kiralama sistemiyle ofisinize taşınır. İş ihtiyacına uygun olarak belirlenen kiralama sistemi iki farklı şekilde ilerler. Bunlardan biri sayfa başı maliyet, diğeri ise aylık ödemelerdir.

 

Fotokopi Kiralama Fiyatları

Makine mülkiyetinin tamamen firmamıza ait olduğu en uygun fotokopi kiralama sisteminde; toner, yedek parça ve sarf malzeme giderleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kullanıcı yalnızca kağıt satın almaktan ve cihazın güvenliğini sağlamaktan sorumludur. Bu uygulamada firmalar her ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar sayfa başı ödeme yapar.

Aylık belli bir kira ile yapılan sözleşmede firmaların ihtiyaçlarına uygun bir cihaz seçilir ve ona göre bir ödeme planı hazırlanır. Fotokopi yedek parça ve arıza durumunda onarım gibi her türlü giderler yine firmamıza aittir.

Fotokopi Kiralama Avantajları

Fotokopi kiralama, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurma derdine son verir ve cihaz yenileme maliyetini ortadan kaldırır. Cayma bedeli benzeri herhangi bir yatırım yapılmadığından oldukça verimlilik sağlayan bir sistemdir. Amortisman derdini ortadan kaldıran kiralık fotokopi makineleri sizi ikinci el cihazları satmaya çalışmaktan kurtarır.

İlk baştan ne ödeyeceğinizi bilerek girdiğiniz sistem yine aynı güvence altında devam eder. Fotokopi teknik servis maliyetleri, toner ve kartuş masrafları ve olası arızalardaki parça değişimleri de kiralama hizmeti aldığınızda ağır yük oluşturmaktan uzaklaşır. Siz de şirketinizde sorunsuz bir baskı hizmeti ile çalışıp konforlu bir ortam oluşturmak istiyorsanız; bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right