Gaziosmanpaşa Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

İstanbul’dan başlayarak tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi planlayan firmamız, Gaziosmanpaşa yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için en iyi teklifi sunmayı vaat ediyor. Birçok iş kolunda faaliyet göstererek edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize doğru çözümler bulmak için çabalıyoruz. Fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyaçlarınızda bizimle çalışmanız halinde; şirketinizin mali yükünü hafifletmeyi garanti ediyoruz.

 

En Uygun Kiralama Yöntemini Birlikte Bulalım

Uzman kadromuz, şirketinizin ihtiyaçlarını net olarak ortaya koymanız için ücretsiz bir şekilde yardımcı olmakta. Bu sayede Gaziosmanpaşa fotokopi ve yazıcı kiralama yöntemleri için hangisinin size uygun olacağını kolayca belirliyoruz.

Yazıcı ve fotokopi kiralama metotlarımız arasında aylık belli bir ücret ödediğiniz alternatifte sözleşme boyunca sabit kalan bir faturalandırma yoluna gidiyoruz. Diğer yöntemimizde ise yalnızca kullandığınız kadar ödeme yaptığınız bir sistem oluşturuyoruz. Kullanım miktarınız, sayfa başı şeklinde hesaplanarak tarafınıza bir fatura çıkartılıyor.

Teknik Sorunlara Profesyonel Yaklaşımlar

Firmamızın hizmet verdiği alanlar arasında fotokopi ve yazıcı yedek parça temini de bulunmakta. Onlarca farklı markanın temsilcisi olduğumuz için orijinal ekipmanlarla cihazınızın performansını stabil kılıyoruz.

Teknik servisimiz ise aktif olarak çalışmakta. Bizzat şirketinize gelerek durum tespiti yapıldıktan sonra ekstrem bir durum olmadığı müddetçe yerinde onarıma öncelik veriyoruz. Aksi bir durum söz konusu olduğunda ise cihazınızın onarımı yapılana dek kullanabileceğiniz başka bir cihaz tahsis ediyoruz. Ayrıca fotokopi teknik servis hizmetimiz, kiralama süresi boyunca tüm periyodik bakımları ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right