Fotokopi Makinesi ve Yazıcı Kiralama Seçenekleri

 

İş dünyasında bir ofisin kalbinin attığını hissetmek için bazen kağıdın sesine kulak vermeniz gerekir. Yoğun tempo içinde çalışan bireylerin en iyi yardımcıları içinde sayılan fotokopi makinesi ve yazıcı gibi ekipmanlar, verimin yükselmesinde anahtar rolündedir. Ancak çoğu işyeri için artan cihaz maliyetleri ve diğer teknik kalemler, kiralama formülünü de gözden geçirilmesi gereken bir alternatif haline getirmiş durumdadır.

 

Fotokopi ve Yazıcı Kiralamanın Sunduğu Avantajlar

Kiralama, bir cihaza sahip olmaktansa yalnızca kullanım hakkını sunduğu için gider alanlarında farklı bir yer teşkil eder. Yani ilk olarak şirkete katacağı ekonomik faydaların üzerinde durulmalıdır. Fotokopi ve yazıcı kiralama yoluna gidildiğinde cihazın kurulumundan itibaren öngörülen bir tasarruf silsilesi devreye girer. Bununla birlikte amortisman bedeli de hesaplanmayacağı için uzun vadede genel toplamın minimize edilmesi söz konusu olur.

Fotokopi makinesi kiralama, şirket için sorumluluk listesinden bir maddenin silinmesi anlamı taşır. Çünkü cihazın periyodik bakımları, parça değişimleri ve teknik servis ihtiyacı duyulan konulardaki giderleri gibi birçok kalem, kiralama yoluyla ortadan kaldırılabilir. Biz, firma olarak kiralama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin yalnızca kağıt adedini düşünmelerini sağlayan bir model benimsiyoruz. Amiyane tabirle ifade edecek olursak; “eti sizin kemiği bizim” diyerek, cihazdan maksimum fayda almanız için gerekli şartları sağlamaya özen gösteriyoruz.

Kiralama Yöntemleri ve Uygun Çözüm Belirleme

Sektörün değişen dinamikleri, fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama hizmetinde farklı çözümler bulunmasına vesile oluyor. Firmamız bu konuda şirket bazlı özel tekliflerle çalışarak ihtiyaca yönelik hamleler yapıp, alanında öncü bir konuma gelmiş durumda. Tecrübemiz ve sektör ihtiyacını bir potada eriterek ortaya koyduğumuz bazı kiralama yöntemlerini kısaca izah edelim.

  • Sınırsız Kullanım / Sabit Ücret: Modelin en büyük avantajı, aylık ne kadar ödeyeceğinizi bilmenizdir. İşlerinizin en yoğun olduğu dönemde ile sürpriz faturalarla karşılaşmazsınız. İşyerinize sıfır cihaz kurulumu yapılır. Mobil personelimiz tarafından tüm ayarları yapılarak sunum gerçekleştirilir. Sonraki dönemde de tüm yedek parça, toner, periyodik bakım vb gibi ihtiyaçlar tarafımızca karşılanır.
  • Kullandığın Kadar Öde / Sayfa Başı Ücret: Belirli dönemlerde işleri yoğunlaşan veya sempozyum, fuar gibi etkinliklere katılacak olan firmalar için en etkili kiralama metodu olarak bunu lanse edebiliriz. Cihazın kurulumu yapıldıktan sonraki ilk ayın sonunda cihaz hafızası kontrol edilerek baskı sayısı tespit edilir ve birim bazlı ödeme çıkarılır. Kullanım süresince cihazın bakımı, parça değişimleri ve olası arızaların giderilmesi de yine firmamıza aittir.

Her şirketin ihtiyacı, orta ve uzun vade planlaması değişenlik gösterebildiği için fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama konusundaki uygun metodu da farklı olur. Bu yüzden biz, müşterilerimize doğru zaman yönetimini ve toplam maliyeti azaltacak çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right