Fatih Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren bir marka olarak Fatih fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyaçlarınızda da sizin yanınızdayız. Ülkemizin her yerinde hizmet verme hedefiyle sektörde büyümeye devam ederken, mutlu müşterimizle oluşturduğumuz ailemize sizi de bekleriz.

 

Nasıl Ödeyeceğinize Siz Karar Verin

Fatura öder gibi aylık sabit ücret ödemek mi yoksa kullandığınız kadar mı ödemek mi istersiniz? Tercih tamamen size kalmış. Dilerseniz, uzmanlarımız şirketinizin geçmiş dökümlerini ve potansiyelini inceleyerek sizin için en iyi fotokopi ve yazıcı kiralama yöntemini bulmanıza yardımcı olabilirler.

Kullandığınız kadar ödeme yapmayı tercih ederseniz, sayfa başı hesaplama yapılarak tarafınıza detaylı ve şeffaf bir fatura çıkartılır. Tercihinizi sabit ücretten yana kullanırsanız da sözleşme süresi boyunca her ay aynı miktarı ödeyebilirsiniz. Fatih yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Arıza ve Parça Değişimini Dert Etmeyin

Yazıcı ve fotokopi kiralama yoluna gitmenin en iyi taraflarından biri de her zaman teknik destek bulabilmenizdir. Randevu alma, usta arama vs gibi vakit düşmanı işlerden sizi uzak tutar. Firmamız, profesyonel kadrosuyla her türlü teknik soruna karşı çözüm odaklı çalışır. Arızalara yerinde müdahale edilir. Çözüm süresi uzayacaksa, şirketinize alternatif bir cihaz kurulur.

Kiralama süresince toner ve kartuş desteği hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca fotokopi ve yazıcı yedek parça ihtiyaçlarını da karşılayan firmamız, katalogundaki tüm markalar için orijinal parça değişimi kolaylı sağlar.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right