Çorlu Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Fotokopi ve yazıcı kiralama hizmeti veren firmamız, İstanbul ve Trakya Bölgesi’ndeki ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunuyor. Lider marka olma yolunda ilerlerken, tecrübemizi mutlu müşterilere sunmaktan gurur duyuyoruz. Çorlu yazıcı ve fotokopi kiralama firması arayışlarınızda da tüm gücümüzle yanınızdayız.

 

Sayfa Başı veya Aylık Sabit Ödeme Seçenekleri

Şirketinizin yazıcı ve fotokopi kiralama ihtiyaçlarında nasıl bir ödeme yöntemi belirlemeniz gerektiğine birlikte karar veriyoruz. Uzmanlarımız ve şirket yetkililerinizin fikir alışverişi sonrasında iş potansiyeliniz ve mevcut hacminiz hesaplanıyor ve ona göre size iki farklı alternatif sunuyoruz.

Aylık ücretle kiralama alternatifinde; belirlenen sözleşme boyunca her ay sabit bir fatura ödeyerek cihazınızda sınırsız kullanım hakkı elde ediyorsunuz. Sayfa başı kiralama alternatifinde ise; belirlenen süre sonunda cihazınızda ölçüm yapılıyor ve ne kadar kullanım olduysa o kadar ödeme yapıyorsunuz. Her iki alternatifte de tarafınıza hiç kullanılmamış cihazlar veriyoruz ve şirketinizde uzman personelimiz vasıtasıyla kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Hızlı ve Uzman Kadro ile Sınırsız Teknik Destek

Çorlu fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerinize yanıt verirken, sınırsız teknik destek hizmetimizi de sizlere sunuyoruz. Cihazın arıza yapması halinde, ekiplerimiz şirketinize bizzat gelerek yerinde onarım yapıyorlar. Farklı bir çözüm gerektiğinde ise mağduriyet yaşanmaması adına aynı özelliklerde bir cihaz veriyoruz.

Firma olarak, fotokopi ve yazıcı yedek parça temini konusunda da çözüm üretiyoruz. Temsil ettiğimiz markaların piyasada olan bütün modelleri için orijinal yedek parça garantisi veriyoruz. Değişim, uzman teknik ekibimiz tarafından yapılıyor ve cihazınız aynı performansla çalışmaya devam ediyor.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right