Çerkezköy Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

İş dünyasının hareketli bölgelerinden biri olan Çerkezköy için fotokopi ve yazıcı kiralama hizmeti sunan firmamız, toplam maliyeti düşürebileceğiniz fırsatlarıyla yanınızda. Çerkezköy fotokopi ve yazıcı kiralama talepleriniz için iletişim bölümünü kullanarak bize ulaşabilir ve özel tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

 

İş Yoğunluğunuza Göre En İyi Kiralama Yöntemini

Çerkezköy yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetimizde sunduğumuz farklı ödeme seçeneklerimizle sizin için en iyiyi bulmayı hedefliyoruz. İş yoğunluğunuzu tespit etmek için uzmanlarımız, şirket yetkiliniz ile birlikte çalışıp doğru modeli buluyor. Buna göre; isterseniz aylık sabit bir ücret ödeyerek sınırsız kullanım seçeneğinden faydalanıyor; isterseniz de ay sonunda kullandığınız miktar kadar ödeme yapıyorsunuz.

Sunduğumuz fotokopi kiralama modellerinin her ikisinde de sizlere sıfır cihaz konforu sağlıyoruz. Personelimiz, kutusundan çıkardığı cihazın montajını şirketinizde yapıyor. Ardından kullanım talimatları personelinize detaylı olarak aktarılıyor. Size kalan ise; kağıdınızı tedarik ederek işleyişinizi sürdürmek.

Her Konuda Sınırsız Teknik Destek

Firmamızın yazıcı ve fotokopi kiralama işlemlerinde sizlere teknik servis hizmeti de sunulmakta. Olası arıza durumunda, şirketinize kadar gelen mobil destek ekiplerimiz en kısa sürede sorunu çözüme kavuşturuyor. Cihazın taşınmasını gerektirecek durumlarda ise işinizin engellenmemesi adına muadil bir cihaz temini sağlanıyor.

Fotokopi ve yazıcı yedek parça ihtiyaçlarında, onlarca marka ve model barındıran yelpazemiz ile de sizin yanınızdayız. Birinci kalite ve orijinal parça desteğimizle cihazınızın performansında hiçbir düşüş olmadan değişim imkanı sağlıyoruz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right