Canon Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Baskı sistemleri ile ilgili çözümler sunan firmamız yazıcı ve fotokopi ihtiyaçlarınızı satın almak yerine uzun vadede kiralama yolunu sizlere göstermektedir. Uygun bedelli kiralar ile yazıcı ve fotokopi makinelerini sayfa başı maliyet ya da yıllık tutar karşılığı dışında hiçbir masraf ödemeden fotokopi kiralama İstanbul bünyesinde kiralayabilirsiniz.

 

Canon Fotokopi Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kiralama metodu ile işleyen sistem şirketinizin ihtiyacı olan cihazların belirlenmesi ile başlar. Kendi iş alanlarınıza uygun olarak tüm fonksiyonları yerine getiren Canon marka cihazlar, fotokopi ve yazıcı şeklinde tercih edilebilir. Her ay sabit olan aylık ödeme yöntemine ya da sayfa başı maliyet olarak sunduğumuz sisteme dahil olabilirsiniz.

Fotokopi makinesi satın alma giderinden kurtaran bu sistemde fotokopi teknik servis ihtiyacı tamamen firmamız tarafından karşılanır. Sözleşme boyunca toner, kartuş ve fotokopi yedek parça gereksinimleri yine firmamız bünyesinde sağlanır. Canon marka cihazda meydana gelen herhangi bir arıza da anında müdahale edilir.

Canon Fotokopi Makinesi Özellikleri

Kısa ya da uzun dönem kiralayacağınız Canon marka fotokopi ve yazıcılar en uygun fotokopi kiralama ihtiyaçlarına çözüm bulacaktır. İş akışını hızlandıran, lazer yazıcı, renkli fotokopi, tarayıcı olarak kullanım sağlayan ve Wi-Fi bağlantısı sunan Canon marka cihazlar düşük maliyetli baskılar için yeniden doldurulabilir özelliktedir.

Siz de şirketiniz için bu cihazlardan birini tercih ederek belge ve fotoğraf baskılarını anında alabilirsiniz. Özel tekliflerimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right