Büyükçekmece Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Sektörün en iyisi olmayı hedeflediğimiz bu yolda, Büyükçekmece fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerinizi profesyonel biçimde karşılamaktan onur duyuyoruz. İstanbul ve çevresi için tam donanımlı bir ekiple hizmet verirken, yazıcı ve fotokopi kiralama konusunda tüm Türkiye’ye açılma yolunda ilerliyoruz.

 

Bütçenize Göre Kiralama Yöntemleri

Her şirketin iş hacmi ve planları değişkenlik gösterebilir. Firma olarak, esnek yapımız sayesinde sizin için en uygun fotokopi ve yazıcı kiralama seçeneğini işaret ediyoruz. Eğer yılın bir kısmında yoğun çalışıyorsanız ya da belirli bir dönem için cihaz arayışındaysanız, cihazın baskı adedi kadar ödeme yaptığınız yöntemimizi öneriyoruz.

Büyükçekmece yazıcı ve fotokopi kiralama modellerimizden diğer ise sabit ücret ödemek isteyenlere yöneliktir. Yıl içinde standart bir iş yüküne sahip olan bir şirketseniz; aydan aya ödeme yaparak hem ekonomik bir çözüme imza atmış hem de kiralama yoluna giderek bütçenizi rahatlatmış olursunuz.

7/24 Teknik Destek İmkanı

Bizimle çalışırsanız; cihazınızda meydana gelebilecek her türlü arıza için uzman bir teknik ekip desteği bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Arıza durumunda, ekiplerimiz en kısa sürede şirketinize gelerek durumu yerinde kontrol eder. Önceliğimiz, bir an önce gerekli müdahaleyi yapıp cihazı yeniden eski haline getirmektir. Ancak servise götürülmesi gereken durumlarda, işinize devam edebilmeniz için tarafınıza başka bir cihaz verilir.

Fotokopi yedek parça temini de firmamız tarafından sağlanır. Portföyümüzde yer alan tüm marka ve modellerin orijinal parçalarını profesyonel bir şekilde değiştiririz. Garanti süresi ve sonrasında her türlü ekipman ihtiyacınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right