Beyoğlu Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Beyoğlu ve çevresinde iş yapan şirket sahiplerinin fotokopi ve yazıcı arayışlarını karşılamak için buradayız. Firma olarak; Beyoğlu yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerinize yılların getirdiği tecrübe ve sektörde lider olma heyecanıyla cevap veriyoruz.

 

İşiniz İçin En Uygun Kiralama Yöntemi

Şirketinizin iş potansiyeli ve geçmiş dökümlerini beraber inceleyerek sizin için en iyi fotokopi kiralama modelini bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda eğer yıl boyunca stabil bir ihtiyacınız varsa; aylık sabit ödemeli kiralama modelimizi tavsiye ediyoruz.

Yazıcı ve fotokopi kiralama modellerimizden bir diğeri ise kullandığınız kadar ödediğiniz sistem. Eğer iş hacminiz aylara göre değişkense; cihazın baskı adedi kadar ödeme yapıyorsunuz. Ancak seçilen yöntem ne olursa olsun size sıfır cihaz veriyoruz ve bakımlarını biz üstleniyoruz.

Teknik Sorunlar Canınızı Sıkmasın

Elektronik cihazların olası sorunları işi her zaman aksatır. Çözüm için doğru kişiyi bulamazsanız; vakit kaybı kaçınılmazdır. Ancak Beyoğlu fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyaçlarınız için bizi tercih ederseniz, teknik aksaklıkları dert etmezsiniz. Çünkü uzman ekibimiz sorunlara yerinde müdahale ederek en kısa sürede çözer. Üstelik cihazınızın servise götürülmesi gerekse bile aynı şartlarda yedek bir cihaz size teslim edilir ve işiniz sekteye uğramaz.

Fotokopi ve yazıcı yedek parça temini için de firmamıza başvurabilirsiniz. Kiralama süresi boyunca toner ve kartuş ihtiyacınız zaten bizim tarafımızdan karşılanır. Ancak olası değişim ihtiyaçlarında da temsil ettiğimiz markaların orijinal parçalarını arızalı olanlarla değiştiririz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right