Beylikdüzü Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Profesyonel çözümlerimizle sektörde devrim yaratmaya devam ediyoruz. Beylikdüzü fotokopi ve yazıcı kiralama talepleriniz için firma olarak alabileceğiniz en uygun teklifi alacağınızı garanti ediyoruz. Üstelik yalnızca kiralama ile sınırlı bir hizmet yerine “her konuda tam destek” prensibi ile hareket ediyoruz.

 

İşinizi Anlatın, Birlikte Planlayalım

Beylikdüzü fotokopi kiralama hizmetimiz sizlere iki farklı model halinde sunuluyor. Birincisi aylık olarak sabit ücret ödediğiniz bir sistem üzerine kurulu. İkincisi ise ödeyeceğiniz ücretin kullanım miktarınıza göre belirlendiği bir uygulama.

İş yoğunluğunuzu, son altı aydaki kağıt harcamalarınızı ve geleceğe dair yaptığınız planları bizimle paylaşırsanız; yazıcı ve fotokopi kiralama modellerinden hangisinin size uygun olduğuna birlikte karar verebiliriz. Ayrıca iş yükünüz doğrultusunda en iyi fotokopi makinesi markasını ve modelini seçebiliriz.

Teknik Uzmanlarımız Her Zaman Yanınızda

Firmamız, Beylikdüzü yazıcı ve fotokopi kiralama modellerinin hepsi için aynı anda teknik servis olanağı da sunar. Cihazınızın kurulumundan başlamak sureti ile sözleşme sonuna kadar devam eden bu desteğimiz periyodik bakımları, arızaları, toner desteğini ve fotokopi yedek parça hizmetini kapsar.

Cihazınız arıza yaptığında sizin gelmenize gerek yoktur. Teknik ekibimiz en kısa sürede şirketinize gelerek durum değerlendirmesi yapar. Sorun, mümkün olduğunca yerinde çözülmeye çalışılır. Mümkün olmuyorsa da bu sürede işlerinizin aksamaması için size başka bir fotokopi makinesi veya yazıcı tahsis edilir. Beylikdüzü yazıcı kiralama taleplerinizle alakalı danışmanlık ve fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right