Beşiktaş Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

Beşiktaş fotokopi kiralama hizmeti verdiğimiz firmamızla, memnun müşterilerle büyümeyi hedefliyoruz. Sizlere sunduğumuz farklı etkin çözümler ve 7/24 teknik destek sayesinde iş yükünüzü hafifletiyoruz. Bu bağlamda yazıcı ve fotokopi kiralama konusunda en uygun teklifleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Nasıl Ödeyeceğinize Siz Karar Verin!

Sektörün değişen dinamikleri karşısında firma olarak esnek bir tutum izlemeye devam ediyoruz. Beşiktaş yazıcı kiralama arayışlarınızda sizin için en doğru ödeme seçeneğini birlikte belirliyoruz. Eğer aylık bazda sabit ödeme modeli ile fotokopi ve yazıcı kiralama yoluna giderseniz, kullanım miktarınız ne olursa olsun sözleşme süresince aynı meblağı ödersiniz.

Fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyacınız eğer yoğun olmuyorsa ya da sadece belli bir dönem için düşünüyorsanız, “kullandığın kadar öde” olarak adlandırdığımız modelimizi tercih edebilirsiniz. Burada, cihazın diski süre sonunda kontrol edilerek ortaya çıkan kullanım adedine göre bir fiyat belirlenmektedir.

Teknik Servisimiz Profesyonel Kadrosuyla Hizmetinizde

Firmamız, Beşiktaş fotokopi ve yazıcı kiralama imkanı verirken karşılaşacağınız her türlü problemi de düşünerek hareket eder. Tüm cihazlarımız sıfır olarak kutusundan çıkarılıp şirketinizde kurulumu yapıldıktan sonra teslim edilir. Ayrıca toner ve kartuş desteği kiralama süresi boyunca devam eder. Siz yalnızca kağıt giderinizi hesap ederek konforlu bir hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Fotokopi ve yazıcı yedek parça temini konusunda da firma olarak yanınızdayız. Değişmesi gereken ekipmanı orijinal olarak temin eden ilgili departmanımız, uzman servis personelimiz ile koordineli çalışarak tüm marka ve modellerde sorunsuz hizmet sunmaktadır.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right