Bakırköy Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Bakırköy fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyacının da yoğun olarak gözlendiği bir yer. Firmamız, bu doğrultudaki taleplere en kısa sürede dönüş yapacak kapasitede ve profesyonellikte hizmet vermekte.Yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetimiz yalnızca Bakırköy’de değil İstanbul’un diğer ilçelerinde ve çevresinde de mevcut.

 

İşinize En Uygun Kiralama Modeli Burada

Bakırköy yazıcı ve fotokopi kiralama çözümü olarak sizlere iki farklı yöntem sunuyoruz. Şirketinizin iş yoğunluğu ve ihtiyaç süresini baz alarak istişare yoluyla en uygun kiralama çözümünü buluyoruz. Aylık ödemelerinizi sabitlemek isterseniz; cihazı istediğiniz kadar kullanabileceğiz bir model öneriyoruz. Sözleşme boyunca her ay kira bedelini ödeyip sıfır cihaz kullanmanın rahatlığını yaşıyorsunuz.

Kullanım miktarınız aylara göre değişkense veya sadece belirli bir dönem için fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyacı duyuyorsanız; kullandığın kadar öde yöntemini öneriyoruz. Burada da yine sıfır cihaz konforunu yaşarken süre sonunda cihazın kullanım miktarını hesaplayıp ödeyeceğiniz meblağı size faturalandırıyoruz ve yaptığımız her işlem şeffaf bir biçimde tarafınıza raporlanıyor.

Siz Sadece İşinize Odaklanın

Bakırköy fotokopi kiralama hizmetimizde de diğer tüm ilçelerde olduğu gibi aynı anda teknik servis ve yedek parça desteği de sunuyoruz. Üstelik bu hizmetler için tarafınıza herhangi bir ücret yansıtılmıyor. Mobil teknik ekibimiz, cihazınızın periyodik bakımlarını yapmakla birlikte toner ve kartuş değişimlerini de gerçekleştiriyor. Olası bir arızada işyerinize gelip durumu orada çözmeye öncelik veriyoruz. Ancak daha uzun sürecek bir sorun meydana gelirse; işinizin sekteye uğramaması için muadil bir cihazla destek sağlıyoruz.

Firmamız yazıcı ve fotokopi yedek parça ihtiyaçlarında da devreye giren bir çalışma prensibine sahip. Bayisi olduğumuz markaların tüm modelleri için parça değişimi yapıyoruz. Hizmetimiz, uluslararası standartlara uygun ve orijinal parçalar tedarik etme üzerine ilerlemekte

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right