Bağcılar Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

 

Firmamız, Bağcılar fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerinizde profesyonel ekibi ile yanınızda. İstanbul ve çevresinde yaygın hizmet ağımızla hizmet verirken, sektörün en güçlü firması olma yolunda ilerliyoruz. Yazıcı ve fotokopi kiralama üzerine yaptığımız çalışmalarla yüzlerce mutlu müşteri ile birlikte büyümenin gururunu yaşıyoruz.

 

İhtiyacı Belirleyip Doğru Çözümü Buluyoruz

Bağcılar yazıcı ve fotokopi kiralama hizmeti veren firmamız, işinizin kapasitesi doğrultusunda en iyi performansı almanız için farklı metotlar ortaya koyar. Sayfa başı kiralama olarak nitelendirdiğimiz yöntemimizle, geçici ihtiyaçlar veya az miktarda kullanımlar için uygun bir çözüm üretiyoruz. Sizlere kutusundan çıkarıp kurulumunu yaptığımız cihazımızı teslim ediyoruz ve geçen süre sonunda cihazı kontrol ederek kullanım miktarını saptıyoruz. Birim bazında fiyatlandırma yapıp şeffaf bir şekilde faturanızı hazırlıyoruz.

Aylık sabit ücret ödediğiniz fotokopi kiralama modelimizde de siz sadece kağıt için ayıracağınız bütçeden sorumlu oluyorsunuz. Kullanım miktarına bakılmaksızın aynı fiyat üzerinden hizmet almaya devam ediyorsunuz. Sözleşme süresince cihazın periyodik bakımları da uzman ekibimiz tarafından sağlanıyor.

Hızlı ve Güçlü Bir Teknik Destek Sağlıyoruz

Sektörün en deneyimli isimlerini barındıran teknik servisimiz, işinizin sekteye uğramaması adına yerinde müdahale sağlıyor. Bağcılar fotokopi kiralama işlemlerinde yaşanabilecek her türlü arızanın giderilmesi bizim sorumluluğumuzda oluyor. Eğer sorun işyerinizde giderilmeyecek düzeyde ise; arıza çözüme ulaşıncaya dek kullanabileceğiniz aynı ayarda bir cihaz temin ediyoruz.

Firma olarak fotokopi yedek parça taleplerinizi de karşılıyoruz. Bünyemizde bulunan tüm markaların orijinal yedek parçalarını en kısa sürede temin edip uzman personelimiz sayesinde monte ediyoruz.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right