Avcılar Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

 

 

Fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerinizi, İstanbul’un tüm ilçeleri bazında karşılamaya devam ediyoruz. Avcılar fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyaçlarınız için en uygun fiyat / performans garantisini veriyoruz.

 

Kiralama modellerimiz, firmanızın talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda belirleniyor. Uzman teknik kadromuz ile marka ve model analizi gerçekleştiriyoruz ve bunu firmanıza rapor olarak sunuyoruz.

Kiralama Modelini Birlikte Belirleyelim

Yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetimiz için sizlere iki farklı çözüm yolu sunuyoruz. Aylık sabit ücret ödediğiniz modelimiz ve sayfa başına ödeme yaptığınız modelimiz mevcut.

Sabit ücreti kiralama hizmetimizde, sizin için uygun markayı tespit ettikten sonra ücretsiz olarak kurulumunu yapıyor ve sıfır cihaz teslim ediyoruz.

Sayfa başı kiralama yoluna giderseniz de yine sıfır cihazınızın kurulumunu yapıp bir ay sizden ücret almıyoruz. Bir ay sonunda cihazın hafızasını şeffaf bir şekilde okuyup, maliyet dökümünü ortaya koyuyoruz ve faturanız belirleniyor.

Avcılar fotokopi makinesi kiralama ile alakalı her türlü soruna çözüm üretmek için buradayız.

Her Türlü Sorunda Yanınızdayız

Firma olarak, fotokopi ve yazıcı kiralama işlemlerinde size sadece kağıt satın alma işini bırakmaya yönelik bir sisteme sahibiz. Yani cihazın bakımları tarafımızdan düzenli olarak yapılıyor. Teknik servis ekibimiz sayesinde her türlü arızaya yerinde ve anında müdahale ediyoruz.

İhtiyaç duyulması halinde parça değişimi hizmetimiz de mevcut. Tüm cihazlarımız garanti süresi ve dolayısıyla sözleşme boyunca güvencemiz altında. Ayrıca toner ihtiyacınız da tarafımızca karşılanıyor. Üstelik bunların hiçbiri için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. Avcılar yazıcı kiralama ihtiyaçlarınızda doğru adres olmak için buradayız.

ACİL İLETİŞİM HATTIMIZ
""
1 Step 1
Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayıp yardımcı olalım.
Adınız
face e87c
Telefon
phone_in_talk e61d
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right